Każdemu klientowi zapewniamy konkretne rozwiązania.

Przedsiębiorstwo nasze specjalizuje się we wszelkiego rodzaju robotach inżynieryjnych, instalacyjnych: sieci zewnętrznych i wewnętrznych wodno-kanalizacyjnych. Współpracujemy z ponad 120 firmami w całym kraju i wykonaliśmy wiele trudnych inwestycji, nasze referencje udzielone przez naszych partnerów są potwierdzeniem naszego zaangażowania w powierzone zadania.

Jesteśmy liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia.
Nowoczesność wyrasta na solidnych fundamentach tradycji i doświadczenia. Wierzymy, że ważne są podobieństwa, które nas łączą, a nie różnice, które dzielą. Jedynie współpraca otwiera nam drogę do sukcesu.
Nasze działania budujemy na wartościach takich jak: współpraca, szacunek, tolerancja, wysokie kompetencje i rzetelność. Jesteśmy pewni, że tylko długofalowe planowanie pozwoli nam stać się firmą o polskich korzeniach, pracującą według światowych standardów.

Poznaj naszą historię

1988

Tychy

Założenie działalności gospodarczej o nazwie Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Instalacji Sanitarnych inż. E. Michalewicz.

Data

Miejsce lub nagroda

Opis zdarzenia, wydarzenia lub otrzymanej nagrody

Data

Miejsce lub nagroda

Opis zdarzenia, wydarzenia lub otrzymanej nagrody

Data

Miejsce lub nagroda

Opis zdarzenia, wydarzenia lub otrzymanej nagrody

2008

Warszawa, nagroda

Nagroda Państwowej Inspekcji Pracy w konkursie „Bezpieczna Firma 2008r".

2011

Tychy, wyróżnienie

Wyróżnienie przez Prezydenta Miasta Tychy i Okręgową Izbę Przemysłowo- Handlową w Konkursie – Tyski Lider Przedsiębiorczości 2011r.

Dlaczego właśnie my

Dbamy o ekologie

Działalność budowlana może silnie wpływać na środowisko naturalne. Dlatego też ochrona środowiska oparta jest na wiedzy i doświadczeniu w zarządzaniu.

Terminowość

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego staramy się aby nasze zaangaowanie było w efektywny sposób w wykonaie kompleksowści usług.

Rozwiązania

Bazując na swoich doświadczeniach ze współpracą z Partnerami staramy się aby każde nowe wyszwanie wyróżniało nas na rynku innowacyjnością.
Świadczenie usług 75%
Park maszyn 95%
Satysfakcja90%
Zaangażowanie 100%